O firmie Król Meble

Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego kładziemy szczególną uwagę na dopracowanie wszystkich szczegółów.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych, szaf z drzwiami przesuwnymi, garderób, łóżek sypialnianych, mebli biurowych oraz różnego typu mebli.

Nasze doświadczenie pozwala tworzyć piękne meble na zamówienie dla nietypowego układu pomieszczeń. Produkujemy meble kuchenne na wymiar, szafy przesuwne według specyfikacji, które idealnie wpasują się w przestrzeń Twojego domu. Po wizycie naszego projektanta i zapoznaniu się z Państwa potrzebami, stylem i upodobaniami przygotujemy projekt mebli w formie wizualizacji komputerowej. Twoja wymarzona kuchnia musi być dostosowania do Ciebie! Dlatego znając Twoje potrzeby zaprojektujemy kuchnie na zamówienie, która nie tylko będzie podkreślać Twój styl, ale spełni wszelki Twoje oczekiwania.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów związanych z projektem, wyborem materiałów i sprzętu AGD przystępujemy do realizacji zamówienia. Zapewniamy transport oraz profesjonalny montaż mebli i sprzętu AGD (możliwość kupna sprzętu w naszej firmie na preferencyjnych warunkach).

Firma „KRÓL” produkuje także meble biurowe na wymiar.

Wyposażamy w meble gabinety, szpitale oraz siedziby firm, a nasi klienci zawsze otrzymują produkty najwyższej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów Król Meble!